Хеи_к Свадба Гостин Фустан Женски Оглавник Вратот Шупливи Чипка Трим Без Ракави Еднобоен Фустан Мода Секојдневен Лабава Средна Должина Фустан
Свеж

Хеи_к Свадба Гостин Фустан Женски Оглавник Вратот Шупливи Чипка Трим Без Ракави Еднобоен Фустан Мода Секојдневен Лабава Средна

DEN 574.08

Достапно е за нарачката

Женска Мода Секојдневен Лабав Фустан Со Еднобојна Чипка Со Средна Должина без Ракавие Молам проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики.1. Модерен дизајн ве прави попривлечни2. Погоден за секојдневна, дневна забава или фотографија сигурен сум дека ќе ви се допадне.3. Изработен е од висококвалитетен материјал, мек до доволно издржлив и без штета на вашата кожа.4. Пред да го купите, проверете ги деталите за големината на сликата. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, благодарам!5. Ве молиме запомнете : Ако сакате да бидете пообични, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам и имајте убав ден!Информации За Производот.Пол : женска сезона : Летна Пригода : Дневна Должина : нормалниот Пакет вклучува, 1 парче женски tops Size Bust Waist Hip Length S92cm/36.22"122cm/48.03"142cm/55.91"90cm/35.43"M98cm/38.58"128cm/50.39"148cm/58.27"91cm/35.83"L104cm/40.94"134cm/52.76"154cm/60.63"92cm/36.22"XL110cm/43.31"140cm/55.12"160cm/62.99"93cm/36.61" Size : SBust : 92cm/36.22"Waist : 122cm/48.03"Hip : 142cm/55.91"Length : 90cm/35.43"Size : MBust : 98cm/38.58"Waist : 128cm/50.39"Hip : 148cm/58.27"Length : 91cm/35.83"Size : LBust : 104cm/40.94"Waist : 134cm/52.76"Hip : 154cm/60.63"Length : 92cm/36.22"Size : XLBust : 110cm/43.31"Waist : 140cm/55.12"Hip : 160cm/62.99"Length : 93cm/36.61" Табела Со Големини : Големина : С биста : 92см/36,22" Половината : 122см/48,03" Колк : 142см/55,91" Должина : 90см/35,43"Големина : М Биста : 98см/38,58" Половината : 128см/50,39" Колк : 148см/58,27" Должина : 91см/35,83"Големина : L биста : 104cm/40.94" половината : 134cm/52.76" колк : 154cm/60.63" должина : 92cm/36.22"големина : xl Биста : 110cm/43.31" половината : 140cm/55.12" колк : 160cm/62.99" должина : 93cm/36.61" Моден И шик Изглед, Само Спарете се со високи потпетици или сандали. Големина : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. ●Додаток : Одлично со сандали со прерамки и очила за сонце за да направите женски трендовски изглед. +Течен Лесен Макси Фустан! Без Разлика Каков Стил Сте, Овој Макси Сарафан Е Добар Избор За Вашето Лето. Живописните Бои Можат Совршено Да Ја Покажат Вашата Личност И Да Направат Да Се Чувствувате Сигурни. +СТИЛ НА СОВПАЃАЊЕ : Можете Да Го Облечете Со Високи Потпетици, Пенливи Накит, Чанти за Свечени Прилики. Спарувањето Со Патики Само За Дружење Со Пријателите Е Исто Така Одличен Избор За Вас. Може Да Го Носи Сам Во Пролет И Лето, И Палто И Јакна Ќе Биде Идеален Натпревар Во Fall И Зима. Покажете Го Вашиот Шик И Моден Стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.