Аохаслиј Женски Џемпери Клиренс Пуловер Долги Ракави Леопард Круг Вратот Блуза Плетени
Свеж

Аохаслиј Женски Џемпери Клиренс Пуловер Долги Ракави Леопард Круг Вратот Блуза Плетени

DEN 479.84

Достапно е за нарачката

Женски Модни Долги Ракави Леопард Круг Вратот Блуза Плетени Џемпери карактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Џемпер2.Материјал : Полиестер (Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен) 3.Џемперот го прави посекси и попривлечен за носење4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Зима.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Season : Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : Round-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Џемпер Аоохаслиј Женски Џемпери Пуловер За Расчистување 2022 Дами Паѓаат Мода Долги Ракави Леопард Врвови Со Кружен Врат Плетена Блуза. женски пад мода 2022/ есенска облека за жени 2022/ џемпери за жени/ кошули со долги ракави за жени/ женски блузи/ женски блузи облечен секојдневен/ кардиган за жени/ фустан со долги ракави за жени/ плус големина блузи за жени/ џемпер фустан за жени/ дуксер за жени/ фустан со плус големина за жени/ есенски џемпери за жени 2022/ женски џемпери/ дуксер за жени/ есенски тимови за жени. ●Нов Омилен Врв За Пуловер За Оваа Fall Зима q/v вратот плетен џемпер лабави скокачки врвови, плетени длабоки џемпери со долги ракави v-вратот, вишок врвови за жени, есенски џемпери за жени трендовски, зимски празник v џемпери за вратот, плетени врвови за џемпери за дневна облека. ●Овие Женски Плетени Кошули Со Долги Ракави Се Со Добар Квалитет● Изработени Од Пријатен, Пријателски За Кожата, Материјал За Дишење Што Ви Дава Пријатно Чувство Цело Време. Погоден За Пролет, Fall, Зима И Ноќ. ●Секојдневната Мода Бара Едноставна Трикотажа● Овие Женски Удобни Плетени Блузи Имаат V Деколте Со Украсни Копчиња, Широки Манжетни И Преголемото Поставување Обезбедува Модерен Лигав Изглед. ®Прилика е најдобар Избор За Секојдневен, Канцеларија, Забава, Датира, Училиште, улична облека и Враќање Дома или секојдневен секојдневен изглед. Можете исто така со фармерки, шорцеви, слаби панталони и високи потпетици, или да облечете шик здолниште и чизма до глуждот за да изгледа секојдневно. Quality Garantere Дека Гаранцијата За квалитет Е Апсолутна Гаранција За квалитет, бесплатно враќање и размена поради проблеми со квалитетот во рок од 30 дена од приемот на производот!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.