Клипови За Нокти за Коса За Висока Опашка, Клипови За Коса Со Двоен Ред За Жени Девојки, Клипови За Канџи За Тенка Коса, Нелизгачки Клипови За Коса, Слатки Додатоци З?
Свеж

Клипови За Нокти за Коса За Висока Опашка, Клипови За Коса Со Двоен Ред За Жени Девојки, Клипови За Канџи За Тенка Коса, Нелизгачки

DEN 160.00

Достапно е за нарачката

€Висококвалитетен Материјал●Користете силен и издржлив компјутер(поликарбонат) пластичен материјал,овој материјал има добра цврстина, иако изгледа конзистентно со појавата на обични материјали на пазарот,всушност е многу различен, потрајен е и не е лесен за кршење, пружината има умерено истегнување и забот е двоен ред, тие се мали, но ја држат косата моќна. ●Мала фиксна висока опашка долго време. ●Применливи прилики}мини клиповите за коса се совршени за Матурска, Свадби, Забави, Работа и Спорт; ова е широко користен додаток за коса за жени девојки за брзо и лесно дизајнирање фризура.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.