Враќање на екипажот на екипажот на екипажот над коленото, брои, пакувања
Свеж

Враќање на екипажот на екипажот на екипажот над коленото, брои, пакувања

DEN 287.84

Достапно е за нарачката

Лесно за носење и лесен за loveубов игра фустан од Wonder Nation ја одржува симпатичната и удобна од училницата до игралиштето. Без напор влечење на стилизирање со мека плетена измислица ги прави овие фустани да се издвои во нејзината ротација. Фустанот за игра на чудо нација е симпатичен, стилски и сигурно е хит. Или слој со омилена јакна или џемпер за носење на сезони. Стил на пуловер. 60% памук 40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Достапно со слатки детали за животни или забавни отпечатоци. Мека ткаенина. COO е Виетнам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.