Дизни Потомци Ексклузивни Девојки Капка Половината Фустан, 2-Пакет, Големини 4-12
Свеж

Дизни Потомци Ексклузивни Девојки Капка Половината Фустан, 2-Пакет, Големини 4-12

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Таа ќе биде подготвена да "Рок Градот" во овие исклучително меки и супер слатки потомци фустани. Забавно дуо, совршено за секоја фангирл. Вклучува : 2 фустани. Лажичка деколте. Без ракави. Пад-половината силуета. Еден со предна графика нагласена со сјај и еден отпечаток. - Дизни, Сите Права Се Задржани. 95% Полиестер/5% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Потомци на дизни 2-Спакувајте Фустани Без Ракави За Девојчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.