Boat Suleple Industries Boat на Boardwalk Tranquil Coastal Boathouse сликарство за сликање на платно wallидна уметност дизајн од henен-хуан Лу, 30 40
Свеж

Boat Suleple Industries Boat на Boardwalk Tranquil Coastal Boathouse сликарство за сликање на платно wallидна уметност дизајн

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од henен-Хуан Лу.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.