Артверс Змии Шема Квадратни Чаршав Зелена Природа
Свеж

Артверс Змии Шема Квадратни Чаршав Зелена Природа

DEN 215.84

Достапно е за нарачката

Шема На Змии. Совршен за настани или дури само за да ја комплетирате вашата тема за јадење со стилски дизајн. Проверете ги нашите соодветни тркачи на маса, салфетки и подлоги за да создадете синергетско чувство. Сите наши опции за маса се совршени за формална или секојдневна употреба. Сите тие се еластични, лесни за чистење и отпорни на избледување.Памучна Ткаенина Од Твил; обложени 4 страни. Машинско Перење-Ладна Вода - Нежен Циклус-Благ Детергент - Не Избелувајте Ја Линијата На Суви Змии. Совршен за настани или дури само за да ја комплетирате вашата тема за јадење со стилски дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.