Подобри домови и градини измешани ткаат повеќе бои и големини на располагање на чаршав
Свеж

Подобри домови и градини измешани ткаат повеќе бои и големини на располагање на чаршав

DEN 191.84

Достапно е за нарачката

Додадете текстура и суптилна софистицираност на вашата трпезариска маса со подобри домови и градина BHG мешавина од ткаени ткаенини од памучна маса. Оваа едноставна табела за покривање е идеално прилагодена за секојдневна употреба со цврста градба и неободено дизајн. Издржливиот чаршав е направен со мешавина од памук отпорна на брчки што може да се измие и да се исуши за без напор одржување. Меката, неутрална сенка на тен додава опуштена елеганција и леснотија на скоро секој таблата, со дијаметар од 60 "што може да одговара и на таблетите со тркалезна и правоаголна форма. Подобри домови и градини Мешави за ткаени плочи : 60" x 84 "табела со измешано со мешано Ткајте за подобрена издржливост. Служлива, ткаенина од памучна мешавина. Ја чува вашата површина на масата заштитена од излевање и гребнатини. Машинско миење и суво за лесна нега. Неутрална сенка на тен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.