СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Луизијана мапа на домашна држава Греј текстуриран дизајн на зборови платно wallидна уметност од Дафне Полсели
Свеж

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Луизијана мапа на домашна држава Греј текстуриран дизајн на зборови платно wallидна уметност од Дафне Полсели

DEN 1055.84

Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 10 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.