Кносфе Жени Две Сатенски Пижами За Трепки Комплет Чипка Еднобојни Ками Шорцеви Сет Pjs XXL
Свеж

Кносфе Жени Две Сатенски Пижами За Трепки Комплет Чипка Еднобојни Ками Шорцеви Сет Pjs XXL

DEN 350.24

Достапно е за нарачката

Големина : С Биста : 80-84см/31,50"-33,07" Половината : 64-68см/25,20"-26,77" Колк : 88-92см/34,65"-36,22"Големина : М Биста : 84-88см/33,07"-34,65" Половината : 68-72см/26,77"-28,35" колк : 92-96см/36.22"-37.80"големина : л биста : 88-92см/34.65"-36.22" Половината : 72-76см/28.35"-29.92" Колк : 96-100см/37.80"-39.37"големина : Xl биста : 92-96см/36.22"-37,80" половината : 76-80см/29,92"-31,50" колк : 100-104см/39,37"-40,94"големина : ххл биста : 96-100см/37,80"-39,37" половината : 80-84см/31,50"-33,07" колк : 104-108см/40.94"-42.52"големина : xxxl биста : 100-104cm/39.37"-40.94" половината : 84-88cm/33.07"-33.07" колк : 108-112cm/42.52"-44.09"карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, а не неповторливо и. 4.Ве прават супер и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за секојдневниот живот на паровите. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет Пол : Женски Повод : y Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Обичен, y должина На Ракавот : Јака Без Ракави : V врат Како Да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1сет Жени и Долна Облека(Блузи + шорцеви) Комплети Пижами За Жени Шорцеви Дами Пижами Комплети Жени Свилени Пижами Поставени Краток Ракав. Жените Свила Пижами Во Собата Црвена Пижами Сетови За Жени Мека Удобно Копче До Машки Пижами Во собата шорцеви. Жените Свила Пижами Во Собата со Крзно Жени Свила Пижами Постави Жените Свила Пижами Постави Краток Ракав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.