Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Со Долги Ракави Снешко Екипажот Блузи Ромпер Кутре Облека, Долги Елени Панталони, Родител-Дете Божиќ Ноќна Облека
Свеж

Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Со Долги Ракави Снешко Екипажот Блузи Ромпер Кутре Облека, Долги Елени Панталони,

DEN 303.84

Достапно е за нарачката

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Рантрон од пазарот На Џојбај.Кајцр Е Специјализиран За Семејни Соодветни Божиќни Пижами. Нашите големини На Облека Се Совршено Усогласени со американските големини. Нашите Цени Се Многу Конкурентни. Содржина На Пакетот. 1 * врвна кошула и 1 * панталони. Или. 1 * бебе ромпер. Или. 1 * кутре облека. Пријатен Материјал : Пријатна полиестерска ткаенина. Пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Исто така, дише, издржлив и не е лесен за деформација. Божиќни Соодветни Пижами : Долг ракав, тркалезен врат, слатки модели на снешко и еластични манжетни врвна кошула/ромпер/облека за кученца. Божиќ елен модели долги панталони во собата. Популарни семејни соодветни Пижами За Божиќ. Големина и Боја : Тато : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, ХХХЛ; Мама : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ; Дете : 2 Години, 3 Години, 4 Години, 5 Години, 6 Години, 8 Години, 10 Години, 12 Години; Бебе : 3 Месеци, 6 Месеци, 9 Месеци, 12 Месеци; Кученце : една големина. Боја : црвена. Повод : Погоден За посета на куќа за пријатели секојдневно семејно појавување на домашна облека, облека, особено совршена За семејна забава На Божиќниот фестивал, лежење на филмска ноќ, традиции за давање подароци. Пакет : 1 * врвна кошула и 1 * панталони. Или 1 * бебе ромпер. Или 1 * кутре облека. Соодветни празнични семејни пижами. Вклучете се во најголемите трендови на празниците. Класичните Божиќни и соодветни врвови со долги ракави ги прават ОВИЕ ПЈ совршени за Божиќ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.