Држач За Држач За Крпи Вертикално Железо Багажник За Пешкири Кујнски Прибор За Домашни Садови Држачи За Крпа За Садови
Свеж

Држач За Држач За Крпи Вертикално Железо Багажник За Пешкири Кујнски Прибор За Домашни Садови Држачи За Крпа За Садови

DEN 422.24

Достапно е за нарачката

УНИКАТНАТА Вертикала го прави погодно уредно чување на крпите и парталите,овозможувајќи ви пристап до предметите,така што вашиот дом е чист и убав оваа решетка може да се додаде во секоја бања за да се донесе дополнителен простор за складирање крпи-Чувајте ги вашите крпи,влечки и други предмети организирани и надвор од подот со оваа стилска решетка за бања боја : Уцена : пеглање : 25*10*30смпакувана Содржина : 1*Крпи Полица ЗА СКЛАДИРАЊЕСАМО горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. прскање со боја, не е лесно за ' рѓа, густа и издржлива. Име : Држач За Решетка За Крпи 3 Нивоа Вертикална Железна Крпа За Складирање Решетка За Крпи Кујнски Прибор За Домашни Садови Држачи За Крпа За Садови. Примени : кујна организатор. Функција : складирање Крпи,складирање на работна површина, складирање крпа за садови. Тежина : околу 430гр.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.