Кајануо Враќање На Училиште Царинење Нова Нерѓосувачки Челик Сапун Пумпа Течен Лосион Диспензерот Замена Тегла Цевка
Свеж

Кајануо Враќање На Училиште Царинење Нова Нерѓосувачки Челик Сапун Пумпа Течен Лосион Диспензерот Замена Тегла Цевка

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Нови 304 Нерѓосувачки Челик Сапун Пумпа Течен Лосион Диспензерот Замена Тегла Цевкаодлики : 1.Сосема нов и квалитетен.2.Погоден за шишиња од 25 мм.3.Галванизација жица цртање млазницата, деликатна, мазна и издржлива, не бледнеат.Спецификации : 1.Боја : Сребрена И Бела2.Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик3.Големина На пумпата : 88х62мм4.Должина на цевката за продолжување : 140мм5.Погоден за шишиња од 25 мм употреба : Чекор 1 : Подгответе шише, цевка за продолжување и пумпа.Чекор 2 : Вметнете ја цевката за продолжување во пумпата.Чекор 3 : Покријте го шишето и затегнете го.Вклучен пакет : 1 x Пумпа(шишето не е вклучено) 1 x Продолжување Цевка (app140mm) Kayannuo Клиренс Нови 304 Нерѓосувачки Челик Сапун Пумпа Течен Лосион Диспензерот Замена Тегла Цевка. 1.Сосема нов и квалитетен. 2.Погоден за шишиња од 25 мм. 3.Галванизација жица цртање млазницата, деликатна, мазна и издржлива, не бледнеат. Спецификации : . 1.Боја : Сребрена И Бела. 2.Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик. 3.Големина На пумпата : 88х62мм.4.Должина на Цевката за продолжување : 140мм.5.Погоден за шишиња од 25 мм. Употреба : . Чекор 1 : Подгответе шише, продолжна цевка и пумпа. Чекор 2 : Вметнете ја цевката за продолжување во пумпата. Чекор 3 : Покријте го шишето и затегнете го. Вклучен Пакет : . 1 х Пумпа(шишето не е вклучено). 1 x Продолжување Цевка (app140mm).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.