Мажи 5. оз. Удобностмека Памучна Маица
Свеж

Мажи 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка јака, дупки за раце и етикета за вратот без ракави Ханес Менс 5.2 мл. Удобностмек Памучна Маица 5280 (3 ПАКУВАЊЕ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.