Дашер и Танчерка & Прансер & Виксен & Комета & Купидон Возрасни Краток Ракав Маица
Свеж

Дашер и Танчерка & Прансер & Виксен & Комета & Купидон Возрасни Краток Ракав Маица

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Барате забавна празнична кошула? "Дашер Двојно зашиен ракав и долни рабови, четвртина свртено тело. Дише 5,3 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Контактирајте не за масовна продажба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.