Honeeladyy Бебе Девојка Облека Детска Облека Нова Летна Лента Мали Цветни Маица Шорцеви Со Коса Ремени Три Сет Мулти-Боја Стил
Свеж

Honeeladyy Бебе Девојка Облека Детска Облека Нова Летна Лента Мали Цветни Маица Шорцеви Со Коса Ремени Три Сет Мулти-Боја Стил

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Детска Облека Нова Летна Лента Мали Цветни Шорцеви За Маици Со Ремени За Коса Три Парчиња Комплет Повеќебоен Стилкарактеристики : Компонента : новородената бебешка облека е изработена од памук и полиестер. Дише и удобно за носење. Нема штета на детската кожа, мека . Совршен за мало бебе.Уникатен дизајн : Симпатичен комплет од 3 парчиња за бебе .Нов модел, отпечатен на англиски јазик. Прилика : оваа стилска облека за бебиња од 3 пакети е совршена за секојдневно секојдневно носење, секојдневна облека во затворен простор, подароци за туширање за бебиња, враќање дома, натпревари за убавина, роденденски забави, празници, фотографија за бебиња и многу повеќе. Големина : Погоден за бебе 6 Месеци-4 Години 3-парче постави бебешка облека. Ова ќе биде одличен летен фустан за забави за вашето мало бебе. Поради рачно мерење, дозволете разлика од 1-3 см и ќе има шарена промена со различни поставки за приказ. Сезона : Лето : Момчиња Пригода : Секојдневна Компонента : 100% Тип На Памучна Шема : должина на ракавот за Печатење : Перење Ракави : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, Пеглање.Етикета : Де Декорација : Должина На Блуза : Редовен Стил : Мода што добивате : 1pc Топ+1pc Шорцеви+1pc Лента За Глава Пофалена Возраст : 6-12 Месеци Големина : 80 САД : 6 Месеци Биста : 50cm/19.69 "Горна Должина : 32cm/12.60" Должина На Панталони : 23cm/9.06 "Половината : 42cm/16.54". Пофалба Возраст : 12-18 Месеци Големина : 90 САД : 12 Месеци Биста : 52см/20.47 "Горна Должина : 33см/12.99" Должина На Панталони : 24см/9.45 "Половината : 44см/17.32". Пофалба Возраст : 18-24 Месеци Големина : 100 САД : 18 Месеци Биста : 54см/21.26 "Горна Должина : 36см/14.17" Должина На Панталони : 26см/10.24 "Половината : 46см/18.11". Пофалба Возраст : 2-3 Години Големина : 110 САД : 2 Т Биста : 56см/22.05 "Горна Должина : 38см/14.96" Должина На Панталони : 28см/11.02 "Половината : 48см/18.90". Пофалба Возраст : 3-4 Години Големина : 120 САД : 3 Т Биста : 58см/22.83 "Горна Должина : 40см/15.75" Должина На Панталони : 30см/11.81 "Половината : 50см/19.69". 1. Ткаенината е мека и пријателска за кожата, што може да ја заштити нежната кожа на детето. 2. Умерена боја, погодна за сите детски преференции во боја. 3. Лабав дизајн, за да се исполнат различните спортски барања на детето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.