Ламбро 1379w 4-Во. 8 Стапки. УЛ 2158а Транзиција Канал Решетки Вентилација Комплет
Свеж

Ламбро 1379w 4-Во. 8 Стапки. УЛ 2158а Транзиција Канал Решетки Вентилација Комплет

DEN 879.52

Достапно е за нарачката

Флексибилниот канал на ламбро е СЕРТИФИЦИРАН НА УЛ 2158А. Овој канал е погоден за сите апликации за вентилација за општа намена. Комплетниот комплет овозможува вентилација од апаратот до надворешниот ѕид. Отворањето/Затворањето На Капаците Спречува Надворешните Елементи Да Влезат Во Отворот За Вентилација. Флексибилен Дизајн На Ламинирана Фолија За Полесна Инсталација. Идеален И За Инсталации За Гас И За Електрични Фен. Ул 2158А Наведени и Означени Како Фен За Облека Транзиција Канал. Ув Инхибиторот Се Користи За Да Се Спречи Предвремено Избледување На Отворот. Вклучува 4 Во. Бела Пластика Решетки Вентилација Со 11 Во. Опашка Цевка, 4 Во. Бела Пластика Трим Плоча, 4 Во. Х 8 Стапки. Ул 2158а Ламинат Транзиција Канал, И 4 Во. Галванизиран Тензија Прстиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.