Кавеитл Фустан За Жени, Женски Моден Празник Лето Без Ракави Печатени Тркалезни Вратот Партија Плажа Фустан Портокал, XXL
Свеж

Кавеитл Фустан За Жени, Женски Моден Празник Лето Без Ракави Печатени Тркалезни Вратот Партија Плажа Фустан Портокал, XXL

DEN 335.68

Достапно е за нарачката

Женски Моден Празник Лето Печатен Фустан На Плажа Со Тркалезен Врат Без Ракави карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење,, 3.Модниот дизајн може да ве направи поубави и виталност, 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето : Женска Пригода : Секојдневен,Тип На Шема : стил на печатење : Секојдневен,должина На Ракавот : Нелегална Должина : Редовна Хуета : Молив : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Жените Се Облекуваат.Usukeubustlengthxxxx-Голем121642107cm/42.13"100cm/39.37"Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 107cm/42.13 "Должина : 100cm/39.37" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип на фустан : женски долг летен фустан, Летни каузални фустани, женски Фустан за Забави, долг фустан на Плажа. Прилика : можете да го усогласите со појас и јакна, ќе има поинаква убавина. Погоден за секојдневен, свадба, забава, одмор, улица, секојдневен живот. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.