ФИЛТРИ Годишно Филтер За Воздух, 9-18-во
Свеж

ФИЛТРИ Годишно Филтер За Воздух, 9-18-во

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Филтер за воздух, Тип На Филтер За Воздух - Надворешен Филтер За Воздух На Автомобилски Мотор, Круг На Дизајн На Филтер За Воздух, Само Елемент-Автомобилски Филтри Не, Висина 18 3/8 инчи, Ширина 9 7/32 инчи, Должина 18 3/8 инчи, Надвор Диа. 9 7/32 инфеатуристички Тип На Филтер за воздух-Автомобилска Индустрија : Дизајн На Филтер За Надворешен Воздух На Моторот : Само Заоблен Елемент-Автомобилски Филтри : Не Висина : 18 3/8 ширина : 9 7/32 должина : 18 3/8 надворешна Диа. : 9 7/32 неопис/Посебни Карактеристики : Надворешен Елемент На Воздухот : Филтер За Воздухклучува : А. Заптивка. : [1] Во Прилог; Ф. Заптивка. : G103-Должина (Директно Жица) : 18 3/8 Во Точка Тип : Филтер За Воздух. Бренд : БОЛДВИН ФИЛТРИ. Производителот Дел Број : PA2466.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.