Супер аква ќелии обнови третман на полжав, 4. мл
Свеж

Супер аква ќелии обнови третман на полжав, 4. мл

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Супер аква ќелии обновуваат полжав на кожата на кожата е засилувач и тонер на кожата што содржи 30% екстракт од полжав со полжав за да ја врати фондацијата на кожата. Нежните и еластичните гел-тип тонер на кожата ја подобруваат текстурата на кожата и ги зголемуваат придобивките од следната нега на кожата. Екстрактот од полжав и екстрактот од ботанички матични клетки се клучни состојки кои работат заедно за да ги поправат штетите на кожата и да ја подобрат текстурата на кожата. Тонерот исто така помага во осветлување на досаден тен и има цврсти придобивки при враќање на хидратацијата преку неговиот екстракт од дрво Баобаб и длабоки компоненти на морска вода. 1. Подобрува оштетување на кожата : Содржи екстракт од полжав и екстракт од ботанички матични клетки за да се подобри оштетената текстура на кожата и да се обезбеди енергија на кожата 2. Синергија на хидратација : содржи екстракт од дрво Баобаб и длабока морска вода за складирање на хидратација на кожата и создавање цврста, навлажнета Кожа 3. Засилувач базиран на гел за да се врати фондацијата на кожата : Нежниот и еластичниот третман на кожата од типот на гел ја подобрува текстурата на кожата и помага во зајакнувањето на придржувањето на следниве производи за нега на кожата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.