Единствени поволни цени за работна канцеларија за жени со ракави на вратот на вратот на вратот
Свеж

Единствени поволни цени за работна канцеларија за жени со ракави на вратот на вратот на вратот

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Оваа основна блуза опуштена е удобна за носење. Hound Stooth Print е класичен елемент во есен и зима. 3/4 ракави Додадете малку женска талент, додадете малку пламен на вашиот секојдневен изглед. Овој прекрасен врв со печатење Houndstooth, е совршен баланс на романса и леснотија. Совршен додаток на вашата есенска гардероба. Добро се вклопува на вашето тело. Стилизирајте го со вашите омилени панталони. Совршена за работа, Божиќна вечера и датира, итн. Возрасна големина - Гртот на градите - Ширина на рамото - Вкупна должина - 34 1/4 14 1/8 23 1/4s - 36 1/4 - - 14 5/8 23 5/8m 38 1/4 15 24 L - 41 3/8 15 3/4 24 3/8xl - 44 1/2 - - 16 3/8 24 3/4 Единствени поволни цени за работа на жени 3/4 ракав брод со вратот на вратот на вратот Бургунд М 95% полиестер 5 % Спандекс. Увезени. Hound Stooth шема. 3/4 ракав. Врат на брод. Hound Stooth.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: