Француски тост момчиња прилагодливи истегнување на половината директно вклопуваат чино пантолони
Свеж

Француски тост момчиња прилагодливи истегнување на половината директно вклопуваат чино пантолони

DEN 392.00

Достапно е за нарачката

Ако имате шанса да работите на скок истрел помеѓу часовите, земете го. Колените на овие чиности се засилени да изгледаат добро подолго за да не мора да трошите можност. Прилагодете ја половината за совршено вклопување. Копчето со рог ги спречува овие панталони да не бидат обични. Игра на. Директно од коленото надолу; Не премногу опуштено и не премногу слаби. Засилени колена на моќност на цвест до цвест за дополнителна јачина. Прилагодлива половината со затворање на кука и око и патент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.