Поп-тартс исчезна
Свеж

Поп-тартс исчезна

DEN 97.92

Достапно е за нарачката

Поп-тартс нема вкусен! Коли од тостер од путер од кикирики се вкусно третирање за појадок за да се радува. Скокајте го денот со меко полнење путер од кикирики, опфатено во трошлива кора од колачиња со путер од кикирики и на врвот со слатко мрзнување. Брза и вкусна закуска во секое време за целото семејство, колачи за тостер на поп-тарт на Келог, се идеален придружник за кутии за ручек, закуски по училиштата и зафатени моменти во тек. Само пукајте ги во вашиот тостер за топла, златна кора или уживајте во нив веднаш од торбичката со чаша мразно млеко. Поп-тартс нема вкусен! Појадок тостер колачи, путер од кикирики, пакет со вредност, 21,1 мл, 12 КТ меки, тостер колачи со вкус на колачиња со путер од кикирики и вкусно полнење направено со вистински путер од кикирики; Целосно печено и подготвено за јадење. Започнете го денот со трошлива кора од тесто и пополнување со вкус на вистински путер од кикирики; Вкусно, семејно омилено утринско лекување; Одлично за деца и возрасни. Направено со вистински путер од кикирики; 0 грама транс маснотии; Забавен дел од кој било избалансиран појадок дома или на пат; Уживајте во тостер топло или свеж од пакетот. Храна подготвена за патување; Прави вкусна закуска на работа, попладневно пикап на училиште или третман доцна во ноќта; Стеј во кутии за ручек, тота и ранци. Вклучува 1, 21,1-унца кутија која содржи 12 колачи со тостер; 6 пакети вкупно, 2 колачи по пакет (големината на сервирање е едно тесто); Спакувано за свежина и одличен вкус.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.