Подобри домови и градини Ретро дијаманти на отворено POUF - црвено
Свеж

Подобри домови и градини Ретро дијаманти на отворено POUF - црвено

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Подобрите домови и градини на отворено двојно заварување коцка Pouf со Enviroguard веднаш додава забава и функционалност на вашиот забавен простор на отворено! Користете ја оваа коцка за да ги ставите нозете или да повлечете дополнително седиште. Овој на отворено POUF е исечен со детали за заварувањето на дизајнерот и мери 17 in. Широк x 17 in. Длабоко x 17 in. Висока. Достапно во најразлични бои и обрасци, можете да одговарате на овој POUF на вашите перничиња или да ги користите како ваш "Поп на боја " за да го ставите завршниот допир на вашиот простор на отворено. Енвирогуард третирана, издржлива полиестерска ткаенина помага да се обезбеди дополнителна заштита за вашиот отворен пуф против природни непријатели како суровите зраци на Сонцето, нечистотијата и водата и обезбедуваат живописни бои во текот на сезоната. Исто така, ги отфрла вообичаените дамки како кечап, сода и вино. Enviroguard го олеснува чистењето, користејќи само сапун и вода. Ние користиме монистра на полистирен во нашите отвори за отворено за да им помогнеме да ја задржат формата и да одржуваат долготрајна? Удобност? И поддршка? За време на употреба на отворено .?? Ова е третирано од отворено, е третиран со УВ и е наменет за употреба на вашиот двор или палуба, сепак препорачуваме Донесувајќи го во затворено кога врне дожд или кога не се користи за да се зачува својот животен век и да се продолжи да изгледа убаво. Вкупни димензии : 17 "l x 17" w x 17 "H. Исечен со детали за заварување. Енвирогуард-третирана, издржлива, 100 проценти полиестерска ткаенина на отворено што штити од вообичаени дамки на отворено. УВ-третирано за да се спротивстави на избледување. Заштитен третман помага во одвраќање на водата . Исполнети со полистирен мониста за да се обезбеди долготрајна удобност. Лесно се чисти со сапун и вода. Координативни артикли на располагање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.