Sports Illustrated: Edition за капење - Samantha Hoopes wallид постер, 22.375 34
Свеж

Sports Illustrated: Edition за капење - Samantha Hoopes wallид постер, 22.375 34

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење - Samantha Hoopes 19 wallидни постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Sports Illustrated : Издание за капење-Samantha Hoopes 19 wallидни трендови Постери Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.