Црвени капски мажјани мавтани пакети
Свеж

Црвени капски мажјани мавтани пакети

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Извадете го стресот од облекувањето со нашите плетени пакувања. Тие доаѓаат со плетенка фронт за класичен и професионален изглед, додека ткаенината Твил се спротивставува на брчките и бојата згаснуваат додека ослободуваат почва и дамки во миењето. Значејќи, ќе останете добро да изгледате добро, без оглед во што ќе влезете додека сте на часовникот. Touch Tex Technology обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака; Нашата 65% полиестер/35% памучна црна ткаенина се спротивставува на избледувањето миење по миењето; Бара минимално пеглање благодарение на завршницата отпорна на брчки; Многу џебови за чување на алатките за трговија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.