Титаниум Полиран Жолт ИП Жлеб Удобност Назад Прстен
Свеж

Титаниум Полиран Жолт ИП Жлеб Удобност Назад Прстен

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Совршен за суптилен, но сепак класичен изглед, овој прекрасен бенд е изработен од титаниум. Оваа лента со жлебови од 5 мм прикажува жолти рабови обложени со ИП за атрактивен изглед и доаѓа во големина на прст 11,5. Додадете малку возбуда во вашата омилена облека со овој удобен фит бенд.Метална Тежина : 2,35 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Грејплејтинг : Жолта ип-позлатена ширина на лентата : 5ммринг Големина : 11,5 Жлеб Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина 4мм Титаниум Жолта Ип Жлеб Удобност Назад Прстен-ВО титаниум-слободен подарок-подготвени накит кутија-Прстен Големина Опции : 10 11 12 6 7 8 9.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.