Гранд генерал од не'рѓосувачки челик од калта од дното со дупки и хардвер, 24 4
Свеж

Гранд генерал од не'рѓосувачки челик од калта од дното со дупки и хардвер, 24 4

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Чувајте го висината на калта виси на место за да спречите летачки остатоци со квалитетна плоча за размавта на калта на Гранд генерал. Долната плоча се прицврстува директно на размавта со калта со помош на 3 дупки и тврда хардвар. Користете долна плоча за да спречите летачки остатоци и да ја подобрите вредноста и убавината на вашето возење. 14 мерач од не'рѓосувачки челик; 3 дупки за монтирање; Вклучен е хардвер за монтирање; 24 ”x 4”; Продаден како секој.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.