Wrangler Rustler Men and Big Men Oxlive Fit Fist Flys
Свеж

Wrangler Rustler Men and Big Men Oxlive Fit Fist Flys

DEN 239.68

Достапно е за нарачката

Изгледајте добро и чувствувајте се добро со овие опуштени фармерки со опуштено вклопување. Тие се направени со 100 проценти памук и вклучуваат 4 џебови, патент мува, затворање на едно копче и манжетни за нозе способни да се вклопат над чизмите. Овие фармерки со тешки тексас Рустлер се дизајнирани да бидат опуштени, така што областите на седиштето и бутовите се удобни бидејќи седат на природна положба на половината. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи 36 x 30. Опуштено вклопување седи на природната половината. Опуштено седиште и бутот. Среден пораст. Поштенски летање и затворање на копчињата. Два предни џебови; Две џебови. Јамки на појас. 100% памук. Трајлив тексас во тешка категорија. Се вклопува во чизми. Машина за перење. Едногодишна гаранција. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.