Степени женска боја плус-големина боја, подлежена бикини костим за капење
Свеж

Степени женска боја плус-големина боја, подлежена бикини костим за капење

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Овој врзан од 100 степени со врзана врата плус-големина на бикини има силуета за ласкање на фигури со подлога која обезбедува голема поддршка и целосна покриеност ова лето. Погледнете трендовски и на точка во овој костим за капење од 100 степени. 100 степени женски плус големина со големина на бикини во бикини врвот на бикини. Прилагодлив вратен врат. Мека чаша од пена. Подлога.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.