Трговска марка ликовна уметност Сина кокошка паѓа апстрактна платно уметност од Курт Шафер, бел мат, сребрена рамка
Свеж

Трговска марка ликовна уметност Сина кокошка паѓа апстрактна платно уметност од Курт Шафер, бел мат, сребрена рамка

DEN 2601.60

Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметност „Сина кокошка паѓа апстрактна“ платно уметност од Курт Шафер, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Курт Шафер. Тема : Сценски и пејзажи. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.