Планета розови девојки супер меки слаби фармерки, големини 6-16
Свеж

Планета розови девојки супер меки слаби фармерки, големини 6-16

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Планетата розова супер мека слаби фармерки брзо ќе станат омилени панталони на вашата девојка. Тие се супер меки и затегнати за удобност во текот на целиот ден. Тие одат со која било маица или џемпер и можат да се носат во текот на целата година. Супер мек тексас. Супер истегнување за удобно вклопување. Затворање на копчињата со поштенски мува. 5 стајлинг на џеб. Слабиот отвор на нозете. Среден пораст.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.