59 Индустриска сила челична клупа за работа
Свеж

59 Индустриска сила челична клупа за работа

DEN 1919.84

Достапно е за нарачката

Дизајнот на двојно покер-клупата на WEN 59-инчен индустриски јачина на јачина на WEN дава двојно простор за складирање како редовна табела, додека табелата обложена во прав во прав, има капацитет да задржи до 2000 фунти рамномерно дистрибуирана тежина. Со изборни фиоки достапни за купување (модел број 31169), ќе можете да го прилагодите ова лошо момче според вашите точни спецификации и потреби. Пространа табела со врвни мерки на 59 на 25 инчи со висина од 34 инчи за да се обезбеди целата поддршка потребна за работни продавници, гаражи, лаборатории и многу повеќе. И, затоа што станува збор за WEN производ, вашата WEN 59-инчна индустриска сила за работа со челик е поддржана од двегодишна гаранција, складиран магацин на делови за замена и пријателска помош за помош на клиентите, за да се сеќавате на WEN. WEN 59 "Индустриска сила од челик за работа : Индустриска сила табела Врвни мерки во 59" од 25 ". Завршувањето на палтото во прав помага да се спречат гребнатини и во брак. Стои на 34" високи со дополнителен простор за складирање под работната клупа. Факултативни фиоки се продаваат одделно за да се зголеми прилагодливоста. Поддржано од двегодишна гаранција и целосно складиран магацин на делови за замена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.