dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
Свеж

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 85.12

Достапно е за нарачката

Ван Леувен Мексиканско топло чоколадо (со топол топол сос) со вкус на француски сладолед, 14 мл занаетчиски сладолед. Ништо не нè прави посреќни од овој мексикански сладолед со топло чоколадо. Чоколаден сладолед со бел слезници и вртливи. Чоколадо сладоледот со прскање на топол сос од тапатио му го дава тој удар. Marshmallows и Fudge вртливите се шлаг на поговорката торта. Сега е фиеста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.