Атлетска работа маица со долги ракави за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус
Свеж

Атлетска работа маица со долги ракави за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 75.20

Достапно е за нарачката

Двоен стилот и удобноста со дуото на атлетските дела на манжетни со долги ракави. Совршен избор за положување или носење соло. Исклучиво на. Вклучува две пакувања : две маици. Екипаж. Долги ракави. Без ознака за дополнителна удобност. 44% полиестер/41% рециклиран полиестер/10% Tencel/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Долга ракава на девојчиња со двојна пакет од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.