Пластични чаши на Канзас Сити, сметајте за гостите
Свеж

Пластични чаши на Канзас Сити, сметајте за гостите

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Некои можеби ќе го изгубат кул кога е 4 -та и инчи и играта е на линија, но секогаш ќе останете смирени и собрани кога ќе уживате во ледените ладни пијалоци во пластичната чаша на началниците на Канзас Сити. Совршен за ладни пијалоци, 20 мл. Купот е одличен за справување со секој настан без разлика дали станува збор за задната врата, да се соберат, да се соберат по пошта, па дури и секојдневното јадење. Партиските чаши доаѓаат во пакувања од 24 и можат да се мешаат и да се совпаѓаат со другите декор на началниците на Канзас Сити. Куповите им служат на 24 навивачи на началниците. 24 началници на Канзас Сити пластични чаши. 20 мл пластични чаши. Направено од пластика. Совршено за началниците на Канзас Сити, кои се забавуваат и забавите на денот на играта. Координира со сите резерви на партии на Канзас Сити. Куповите им служат на 24 навивачи на началниците.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Packers Bhotter Bank Yellow 21 5,5
Свеж
Packers Bhotter Bank Yellow 21 5,5
Достапно е за нарачката
DEN 3.33
Оценка на купувачите: