Чуда на девојки за девојчиња за девојчиња, спортски градник, 2-пакет, големини XS-XXL
Свеж

Чуда на девојки за девојчиња за девојчиња, спортски градник, 2-пакет, големини XS-XXL

DEN 239.68

Достапно е за нарачката

Од училиште до игралиште до фудбалско поле или која било од нејзините омилени активности, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри. Беспрекорен, мек, истегнат и тотално удобен, овој градник има ленти за мрежи за дишење, спортски тркачки бек, лесен стил на влечење со отстранливи влошки за скромност. Во две пакувања за заштеда на пари во основни и модни бои, можете да ги зачувате со леснотија. Продаден исклучиво на. Мека и удобна. Беспрекорен. Повлечен стил. Мрежни мрежи за дишење. Отстранливи влошки за скромност. 2 пакет. Без ознака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.