Оригинална мачка за ладење на кратки ракави на мажите
Свеж

Оригинална мачка за ладење на кратки ракави на мажите

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Чувајте го вашиот кул! Оваа оригинална мачка за ладење со кратки ракави на Дикис обезбедува вентилација со максимална и максимална вентилација за да ве одржи ладно и суво во топли денови. Оваа кошула со лесна изведба може да се носи како слој -парче или само по себе. Достапно во 8 различни бои. Оригинален мачки за ладење на кратки ракави на мажите : 100% полиестер. Џеб на градите. Влага за губење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.