Dash Designs Dashte Grey Custom Fit Dash Cover Fits: 15- Toyota RAV4
Свеж

Dash Designs Dashte Grey Custom Fit Dash Cover Fits: 15- Toyota RAV4

DEN 2328.00

Достапно е за нарачката

Dash Designs Dashtex Grey Custom Fit Dash Cover Fits : 15-18 Toyota Rav4 Custom одговара на вашата година, направете и Model Cover Оштетено, испукани или избледени табла за табла CAD/CAM за совршена инсталација Fit Easy со вклучена таб-табли Velcro Tabs Dash Dashion Dash Dash Dash Dash Dash Dash Dash Dash Dash Dash Dash Dash Dash Dash Покриеност се вклопува : 15-18 Toyota RAV4 Прилагодено одговара на вашата година, направете и моделот. Покријте ги оштетените, испукани или избледени табла. Дигитални модели на CAD/CAM за совршено вклопување. Лесна инсталација со вклучени јазичиња Velcro.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.