СОРА ДОМ 22,5 22,5 Индиго графички плоштад перници поставени перничиња за седење на отворено
Свеж

СОРА ДОМ 22,5 22,5 Индиго графички плоштад перници поставени перничиња за седење на отворено

DEN 2015.84

Достапно е за нарачката

Овој дводелен сет на перничиња и перници за перници на отворено нуди забавен геометриски принт кој додава енергија во просторот за внатрешен двор. Уживајте во долготрајно абење од капаци на ткаенини кои се спротивставуваат на оштетување на сонцето и влагата, но сепак се меки на допир и удобно против кожата. Пополнување на чисто рециклирано влакно обезбедува дополнителна удобност во секое парче. Обезбедено со врски, секое парче останува ставено додека нуди незгоден изглед и чувство. Перница на седиштата има затворено затворање. Овој сет на отворено стол и перници, исто така, прават идеален затворен додаток на обичен декор. Одликувајќи се со УВ заштита, оваа ткаенина со високи перформанси на отворено комбинира отпорност на отворено, дамки и мувла со издржливост и мекост во затворен простор. 100% рециклирано полиестерско еко-пријателски пополнување, идеално за обична употреба во затворен простор и отворено. Вклучува една (1) задната перница и една (1) перница за седишта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.