Стерлинг Сребрена ЦЗ Принцеза Намалување Обетки Обетка
Свеж

Стерлинг Сребрена ЦЗ Принцеза Намалување Обетки Обетка

DEN 511.20

Достапно е за нарачката

Овие атрактивни обетки секоја функција блескави принцеза сече дијамант форма ЦЗ камен опкружен со граница цз начичкана. Обетките се изработени од сребро и обезбедени со грб и триење. Метален Тип : стерлинг-Сребрен Метален Печат : 925-ширина на стерлинг : 12,5 Мм Висина : 12,5 Мм Камена Тежина : 1,42 Форма : Поставување на облик на принцеза : поставување рамка-Поставување Кубни-Цирконски Камен Тежина : 0,32 Форма : Поставување тркалезна форма : Карактеристики на поставување поплочување : ќе ви се допадне значи, што сеуште чекате?.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.