14к жолто злато 20 ѓердан од сноп ланец - Унисекс
Свеж

14к жолто злато 20 ѓердан од сноп ланец - Унисекс

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

14 K Yellow Gold Men & Women's (Unisex) 20 "1,90мм ѓердан од ланец на змии на змија со 050 мерач и заклучување на јастог. Споредлива со вистинска змија, нашиот ланец на шупливи змии има елегантен дизајн на финиш сличен на оној на нејзината мазна надворешност. Прецизно изработено Со прецизност и грижа, овој златен ланец 14 Карат е едноставен, но импресивен додаток на нечија гардероба. Достапно во жолто, бело и розово злато. Големините вклучуваат 1 мм-1,9 мм и различна должина на ланецот 16 ”-24”. Овој ланец доаѓа со лесно да се обезбеди затворање на заклучување на јастог. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставен со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека вашите предмети се уникатни и Безвременски за вашите незаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к жолто злато (златна боја). Шупливо злато. Мажи и жени (Унисекс). Синџир на змии. Возрасни/постари/тинејџери. Заклучување на јастог. Без камен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.