Прирачник за поправка на лични водни плочки од Сиера 18- За Sea-Doo 4-удар
Свеж

Прирачник за поправка на лични водни плочки од Сиера 18- За Sea-Doo 4-удар

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Прирачник за поправка на лични водни плочки Sierra 18-09006 Sea-Doo 4-мозочен удар. Прирачник за поправка за лични водни плочки на море-доо, години 2002-2011 година. Опфаќа сите модели GTI, GTX, Pro, RXP, RXT и Wake со мотори од 1494cc. Прирачник за поправка за лични водни плочки со 4-удари со 4-мозочен удар. Години 2002-2011 година. Опфаќа сите модели GTI, GTX, Pro, RXP, RXT и Wake со мотори од 1494cc. Сиера 18-09006 за прирачник за поправка на лични водни плочки со 4-мозочен удар Sea-Doo (2002-11). SKU : SR18.09006. UPC : 808282315856.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.