Stuple Industries Aquatic Nautilus Spiral Seashell Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, Design By Marcus Prime
Свеж

Stuple Industries Aquatic Nautilus Spiral Seashell Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, Design By Marcus Prime

DEN 639.68

Достапно е за нарачката

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : nautilus; Seashell; Морски живот; Животно; Без'рбетници, плажа, вода, океан. Дизајн од Маркус Премиер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.