Умот читател на овошје со модерна чинија од не'рѓосувачки челик и сад за корпа за зеленчук, злато
Свеж

Умот читател на овошје со модерна чинија од не'рѓосувачки челик и сад за корпа за зеленчук, злато

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Барате овошна корпа? Па, не гледај повеќе! Овошјето на умот читател и зеленчук корпа е совршена овошна корпа за вашата кујна! Дали некогаш се прашувате колку лимони имате за тој рецепт? Сега, можете лесно да ги видите вашите производи. Уште подобро, со овошје и зеленчук на умот, вашите производи можат да изгледаат како уметничко дело! За разлика од другите жици овошни корпи за кујната, оваа овошна корпа или сад го прикажува она што го држи со стил. Овој држач за овошје е најдоброто парче за прикажување. Чувајте и организирајте го овошјето во жица корпа што е убаво да се погледне. За разлика од другите корпи за овошје од countertop, овошјето на читателот на умот и зеленчук корпа е овошен сад од не'рѓосувачки челик изработен од висококвалитетен челик. Значи, овој штанд за овошни корпи е дефинитивно изграден за да трае долго време. Исто така е лесно да се исчисти! Овошјето на читателот на умот и зеленчук не е само розово злато овошје. Исто така, доаѓа во сребро, кафеава, златна и сива боја. Тоа е точно. Овие корпи за жица доаѓаат во 5 бои! Изберете ја бојата што одговара на вашиот декор или расположението! Овој, модерниот овошен сад од не'рѓосувачки челик е централен дел самостојно. Елегантно е направен со минималистички дизајн на кругови што се преклопуваат. Неговата едноставност го прави идеален сад за централен дел. Користете ја оваа модерна корпа за овошје како овошна корпа за трпезариска трпеза или вашиот сад за овошје од countertop. Овошјето и зеленчукот за читање на умот можат да држат овошје како Бери, лимони, јаболка и банани. Оваа рунда, жица корпа е исто така одлична за зеленчук како кромид, компири и краставици. Но, оваа прекрасна чинија може да држи нешто како мали торби чипови и не-храна. Се што сакаш! Не чекај. Добијте 1 или сите 6 бои на читателот на умот овошје и зеленчук корпи денес! Овошје, зеленчук и многу повеќе : има овошје како Бери, лимони, јаболка и банани. Исто така одлично за зеленчук како кромид, компири и краставици. Но, оваа прекрасна чинија може да држи нешто како мали торби чипови и не-храна. Се што сакаш!. Елегантно и модерно : Прекрасното занаетчиство влезе во оваа елегантна корпа за производство. Оваа жичана корпа за овошје е дизајнирана со минималистички кругови што се преклопуваат . лесни за чистење : користете сапун и вода и само избришете чиста. Направено!. Димензии : 11 "во дијаметар x 5" во висина. Не'рѓосувачки челик : Ова не е како другите овошни корпи. Ова е овошен сад од не'рѓосувачки челик направен од висококвалитетен метал . избор на боја : Оваа метална корпа за овошје е достапна во 5 бои! Изберете од кафеаво, злато, сиво, розово злато и сребро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.