Xtreme за еднократна употреба Хавајски тропски 8CT
Свеж

Xtreme за еднократна употреба Хавајски тропски 8CT

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Schick Xtreme 3 Машки освежување на миризливиот брич за еднократна употреба има трикратен дизајн кој се флексира и врти за да се прилагоди на контурите на вашето лице, така што ќе добиете блиска бричење. Подмачкувачки двојни ленти за удобност на кертриџот се формулираат со витамин Е и алое за да помогнат во заштитата на кожата од иритација. Лесниот дизајн на плакнење помага да се задржат лопати од затнување и освежувачката миризлива ергономска рачка нуди постојан зафат. Конечно, миризливиот брич за еднократна употреба на Schick Xtreme 3 за освежување е за еднократна употреба за лесна преносливост. Schick® Xtreme3® Refresh има освежувачка миризлива рачка за заживување на бричење. Вклучува 3 сечила кои флексибилни и стожери да се прилагодат на контурите на лицето и удобните ленти формулирани со масло пред бричење и витамин Е, за блиска и удобна бричење. Xtreme3 ​​за еднократна употреба Хавајски тропски 8ct.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.