Reebok Toddler Girl Girl Long Sleeve Rashguard Set, 2-парчиња, големини 2T-5T. Femaleенски, без ремени, пливање
Свеж

Reebok Toddler Girl Girl Long Sleeve Rashguard Set, 2-парчиња, големини 2T-5T. Femaleенски, без ремени, пливање

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Девојки со долг ракав Рашгард пливање поставени од Reebok Girl 2 T-5 T, UPF 50, рециклирани влакна и брзо суво. Вашата ќерка ќе ужива да го носи овој блок во боја со долг ракав 1 парче Рашгард и му дава одлично покритие на сонцето. Таа ќе биде стилизирање на плажа и ткаенина за рециклирана базен. Машина за перење. Femaleенски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.