Нерѓосувачки Челик Полиран w CZ Мачка Пост Обетки
Свеж

Нерѓосувачки Челик Полиран w CZ Мачка Пост Обетки

DEN 245.76

Достапно е за нарачката

Многу шармантни, овие обетки со обетки во форма на мачка се одличен подарок за сите љубители на мачки. Стилизирани од нерѓосувачки челик овие обетки се преполни со тркалезни проѕирни кубни цирконски камења. Обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад овие обетки сигурно ќе импресионираат.Метална Тежина : 1,72 Грама Тип на накит : Тип На Модна Обетка : Обетки За Мачки Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бели Димензии : 12,23 мм х 5,89 Мм Камен Детали : Тип : Кубна Цирконијаколор : Чиста Форма : Тркалезна Количина : 2 вашата ставка пристигнува во бесплатен зелен подарок кутија Со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Нашиот асортиман на обетки ви овозможува да имате луксузен изглед без високата цена. Имаме различни обетки што може да се носат секој ден, како и обетки со изјави за специјални прилики. Ние носиме 10к И 14к цврсти Златни Обетки,.925 Сребро И многу повеќе. Прелистајте Ги Основните Работи За Накитᅢᄁ?? продавница за да го најдете најновиот додаток во вашата гардероба!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.