Дуро Ди 25 8.00-12
Свеж

Дуро Ди 25 8.00-12

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

6 градежништво нуди непречено возење над груб терен. Аголот на капаците е идеален за евакуација на кал. Завртките на рамената ја зголемуваат влечењето и затегнувањето додека се вртат. Одлична заштита на пункција и зголемување на стока за живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дуро Ди 26 11.00-14
Свеж
Дуро Ди 26 11.00-14
Достапно е за нарачката
DEN 2399.84
Оценка на купувачите: