Јога Директен 3 Блок од пена јога
Свеж

Јога Директен 3 Блок од пена јога

DEN 111.68

Достапно е за нарачката

Блокот за јога од јога Direct 3 "е идеален начин да уживате во дополнителна поддршка. Неговата контурирана површина е мека и поддржувачка, помагајќи ви да ги постигнете сите ваши омилени позиции. Овој блок за вежбање со пена има заболени рабови што обезбедуваат подобра удобност кога е во употреба. Неговиот издржлив материјал е отпорен на гребење, осигурувајќи се дека можете да го преместите на подот самоуверено. Јога Директен 3 "Блок од пена јога : мала големина : 3" H x 6 "W x 9" L. Заболените рабови за удобност . Издржлив, мек, блок од пена отпорен на гребење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.